![ISO 9001:2015](/filestore/post/7d/10/27280373_b4e946e9.jpg)
H εταιρία μας εφαρμόζει ένα Πιστοποιητικό Συστήματος Διαχείρισης Ποιότητας κατά ELOT EN 9001:2015 για τις δραστηριότητες "Υπηρεσίες μεταφοράς με τουριστικά λεωφορεία" - Αρ. Πιστοποιητικού QS.21.048 Η εφαρμογή του προτύπου αυτού αποδεικνύει ότι η εταιρία δουλεύει οργανωμένα και με αποτελεσματικό τρόπο. Αποτελεί μια υπόσχεση ποιότητας στους συνεργάτες μας και μια δέσμευση για συνέπεια και ικανοποίηση πελατών.